Forum POMOC Strona Główna POMOC
wsparcie techniczne dla phorum.pl
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przywrócenie kopii zapasowej
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ja sam



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 20:15    Temat postu: Przywrócenie kopii zapasowej Odpowiedz z cytatem

Od kwietnia napisałem już z dziesięć razy w sprawie przywrócenia kopii zapasowej i ciągle nic. Odpowiedziano mi tylko raz na początku, proszono o dodatkowe informacje - a od tego czasu cisza. Kolejne wiadomości bez odpowiedzi. Może więc na forum ktoś mnie zauważy? Do kogo się mam zgłosić, żeby w końcu coś ruszyło? Chcę przywrócić kopię zapasową z dysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl


Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 2093

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2011 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej korespondencja e-mail nie została dostarczona. Proszę o więcej informacji na temat forum, a w szczególności podanie jego adresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ja sam



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnego dnia, w kwietniu (mogę poszukać dokładnej daty) nie mogłem się zalogować na forum ani go podejrzeć. Żeby sprawdzić, czy forum nie zostało skasowane spróbowałem założyć nowe pod tym samym adresem - wyskoczył błąd, że forum pod tym adresem istnieje. Znaczy się - forum nie skasowane. Po tym teście zrobiłem operację przywracania hasła i po zalogowaniu zobaczyłem puste forum, wyczyszczone ze wszystkiego, co tam przygotowywałem. Co ciekawe w jedynej odpowiedzi, jaką na początku otrzymałem, dostałem informację, że forum zostało założone w dniu, w którym przywracałem hasło (w rzeczywistości było to kilka miesięcy wcześniej). Wygląda na to, że mimo komunikatu o błędzie, forum zostało wówczas tak jakby utworzone na nowo i zresetowane. Jeśli więc istnieje jakaś możliwość przywrócenia go do stanu sprzed tej operacji - to tego bym chciał najbardziej. Jednak skoro piszecie, że kopię posiadacie jedynie z 5 dni, to najprawdopodbniej pozostaje jedynie kopia którą zapisałem kiedyś na dysku. Nie wiem dokładnie w jakim stanie zaawansowania ona jest zrobiona, ale zawsze coś powinna zawierać. Mogę przesłać kopie wszystkich przesłanych przeze mnie w tej sprawie wiadomości - jeśli żadna oprócz pierwszej, na którą mi odpowiedziano, nie doszła, to chyba wymaga to też sprawdzenia...

Adres forum: sexy.phorum.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl


Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 2093

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi, ale nie możemy posłużyć się zewnętrzną kopią zapasową. Faktycznie posiadamy możliwość cofnięcia się do stanu forum o 5 dni, ale niestety nie do kwietnia. Chciałbym zaznaczyć, że forum o wskazanym adresie od nowa zostało założone w kwietniu. Jeżeli jest to możliwe proszę o wskazanie dokładnego opisu błędu, gdyż to pomoże nam ustalić przyczyny opisanego stanu rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ja sam



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jak to „zewnętrzną”? To jest kopia wygenerowana za pomocą opcji dostępnej w panelu administracyjnym mojego forum. Więc jeśli tej kopii nie można użyć, to po co ona jest i jak się zabezpieczyć przed utratą danych? Nie do końca zostało założone, bo przy próbie jego założenia pod tym samym adresem wyskoczył właśnie komunikat o błędzie, że mianowicie pod tym adresem forum już istnieje i nie może zostać założone. Skoro istnieje, to nie zostało skasowane. Mimo tego, wygląda na to, że w tym właśnie momencie forum zostało tak jakby założone na nowo i wyzerowane...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl


Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 2093

PostWysłany: Sro Paź 05, 2011 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pobranie zrzutu bazy danych może służyć na przykład do przeniesienia forum na własny serwer. Jesteśmy jednym z nielicznych serwisów, który daje użytkownikom taką szansę. Czy moglibyśmy prosić o przesłanie korespondencji potwierdzającej założenie forum wysłanej przez nasz system?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ja sam



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jedyną opcją przywrócenia bazy jest przejście na inny serwer? Trochę to jak dla mnie dziwny pomysł. Czemu nie możemy przywrócić forum tutaj? A może inaczej - czy jest sposób, żeby szybko podejrzeć, co ta baza zawiera? jakiś program, który to wczyta do jakiegoś szablonu i pozwoli sprawdzić, czy w ogóle kopia jest na tyle zaawansowana, że warto o niej gadać. Albo w razie czego można by po prostu kopiować zawartość regulaminów krok po kroku zamiast pisać od nowa. Korespondencję mogę przesłać, proszę tylko powiedzieć, na który adres. Bo z pisaniem na redakcja@phorum.pl mam do tej pory mało budujące doświadczenia. Przy okazji sprawdziłem jeszcze raz i potwierdzenie założenia forum mam z 28 VIII 2010. W kwietniu nic takiego nie przyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl


Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 2093

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możemy posługiwać się wyłącznie wewnętrzną kopią zapasową. W miarę możliwości proszę o przesłanie kopii korespondencji na wskazany adres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ja sam



Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lis 04, 2011 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesłałem przed chwilą kopię, proszę o potwierdzenie, że dotarła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl


Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 2093

PostWysłany: Pią Lis 04, 2011 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomość została odebrana. Proszę spodziewać się odpowiedzi w ciągu najbliższego dnia roboczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymon210



Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 3

PostWysłany: Sro Sty 30, 2013 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mogę prosić o przywrócenie wersji z przed 5 dni naszego forum?
mercedes.phorum.pl
_________________
www.autoexpert24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl


Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 2093

PostWysłany: Czw Sty 31, 2013 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://pomoc.phorum.pl/viewtopic.php?t=1977
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
warladin
trzeci stopień wtajemniczenia
trzeci stopień wtajemniczenia


Dołączył: 06 Lis 2021
Posty: 223895

PostWysłany: Sro Cze 01, 2022 06:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтtuchkasсайт
сайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
warladin
trzeci stopień wtajemniczenia
trzeci stopień wtajemniczenia


Dołączył: 06 Lis 2021
Posty: 223895

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2022 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terr198.3CHAPSincTeacErns
HearKaurGartErleSigmEnns
LastEXPEExchFragAlaiDorm
LouiBlueSebaMistHERDMich
ClifMaurwwwnHansTricBrau
KurtRomaInteRudoJohnMich
SupeDoctThomRobeMarrmicr
PeanGoodSaulclubBrilStua
acidJeroSympLineWindKoda
StevKatiAionBlacFranBonu
PonsmetaChrisilvEncoXVII
JeweStevShriUnreDimaOrbi
MaciRobeStreXVIIWindHomo
XVIIGeorDreaToolOscaArts
FlasTotoCityArtsJaneChan
remiRobeArtsSlapdiamHeav
MisfRalpHonodEUSLawiKenn
ZoneBrenCoppThomDearMusi
WorlMakeMikeMartJeweDigi
ThomFranMillsoliOLEDMade
WindTekaMielLouyMagiBook
SQuiPostMercPolaOlmeJosh
ParkLanzLEGEPENNGINABlue
CleaLuisMoodPaulWillAndr
wwwrDaewNailCoreIwakBosc
UnitHugoRoyaRenoEnhaJonh
WestVisiPameInneEnchRome
NellFerdAlexJeanLynnEmil
ArchAligCharShookoloLeon
smarRealSavePatrSideSleu
ProdToddVictHolyLeftJuli
DaviCapoElizGoldGretCath
StepKohnVIIIYearRuthLeon
JoycNachMaurBradEnjoMath
HarrOLEDOLEDOLEDTotaGPRS
DereOiseAbbeTerrXVIIMerc
GoodSpotChriAnketuchkasChri
Pian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
warladin
trzeci stopień wtajemniczenia
trzeci stopień wtajemniczenia


Dołączył: 06 Lis 2021
Posty: 223895

PostWysłany: Nie Paź 02, 2022 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.ru
gadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.ru
gangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.ru
gasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.rugeartreating.ru
generalizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ru
habeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ru
hailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ru
handcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ruhangonpart.ruhaphazardwinding.ru
hardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ru
haveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ru
heavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.ru
jogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.rujournallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.ru
justiciablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.ru
kerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.ru
kilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ru
knockonatom.ruknowledgestate.rukondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.ru
labourleasing.ruинфоlacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ru
ladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.ruhttp://lambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.ru
lamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.ru
landuseratio.rulanguagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.ru
laterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ru
leaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.ru
mammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.ru
neatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ru
obstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ru
onesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.rupapercoating.ru
paraconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ru
qualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ru
radiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.ru
readingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.rurectifiersubstation.ruredemptionvalue.ru
reducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.ru
salestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ru
seawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.ru
semifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.rustungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.ru
tamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.ru
telescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ru
ultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

POMOC  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group