Forum POMOC Strona Główna POMOC
wsparcie techniczne dla phorum.pl

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zniknięcie tematów na forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Problemy z phpBB2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pablos524

PostWysłany: Sro Sie 22, 2012 13:41    Temat postu: Zniknięcie tematów na forum Odpowiedz z cytatem

Pytanie do administratora dotyczce znikniecia kilku tematów i ok. 500 postów z http://haczyk.phorum.pl/ w poniedziałek wieczorem. Czy wynika to z dzialalności administracji phorum.pl, czy też możliwe że jakiś haker nam poprostu zabawę zepsuł, i czy jest szansa na odzyskanie tych danych oraz czy można otrzymać informacje o logi logowań do serwera osoby o uprawnieniach moderacyjnych z naszego forum. Z góry dziękuję z informację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Redakcja phorum.pl nie ingeruje w treść forów dyskusyjnych. Nic nie wskazuje też na to, aby nastąpił nieuprawniony dostęp do forum dyskusyjnego. Najprawdopodobniej tematy te zostały usunięte przez administratora lub moderatora forum. Istnieje możliwość przywrócenia zawartości forum dyskusyjnego z kopii zapasowej. W tym celu proszę o mailowy kontakt z redakcją serwisu internetowego phorum.pl ze wskazaniem adresu forum dyskusyjnego oraz dokładnej daty, z której należy przywrócić kopię zapasową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daniel_w

PostWysłany: Czw Sie 23, 2012 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem założycielem i administratorem http://haczyk.phorum.pl/ i z przykrością muszę potwierdzić ze nastąpiła taka sytuacja opisywana przez pablosa, podejrzewam ze cała sytuacja mogła mieć związek z prawdopodobnym włamaniem się na konto jednego z moich modów o którym się dowiedzieliśmy gdy kolega nie mógł wejść na soje konto bez mojej ingerencji oraz tym ze miał zmieniony adres mailowy. Mam też pytanie co do tej kopii zapasowej gdyż wiem że jest taka opcja w panelu administratora i obawom się że korzystałem z tej opcji może tylko raz i to dawno temu, czy phorum.pl maj też własne kopie z których będzie można przywrócić niedawny stan forum?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl

PostWysłany: Pią Sie 24, 2012 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, posiadamy wewnętrzny system kopii zapasowych. W przypadku podjęcia decyzji o chęci przywrócenia zawartości forum do stanu z przeszłości proszę o kontakt mailowy z redakcją serwisu internetowego phorum.pl. Proszę pamiętać, że mamy ograniczoną ilość kopii zapasowych wstecz (np. nie będzie możliwe przywrócenie stanu forum dyskusyjnego z ubiegłego miesiąca). Ponadto przywrócenie kopii zapasowej spowoduje utratę nowszych wiadomości (tj. kopia zapasowa faktycznie cofa w czasie zawartość całego forum).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Problemy z phpBB2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: