Forum POMOC Strona Główna POMOC
wsparcie techniczne dla phorum.pl

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Związek z muzułmaninem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiolkawajolka

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 21:57    Temat postu: Związek z muzułmaninem Odpowiedz z cytatem

Witam. Chce poruszyć kwestie związku , moze ktoś mi pomoże. Nie wiem z kim o tym porozmawiać i moze ktoś tu postara sie mi pomoc. Otóż mam 18 lat i mieszkam w Anglii. Poznałam tutaj muzułmanina ( ale nie wiem czy w 100% wyznaje swoją religie ponieważ nie modli sie, pali , pije i zdradza żonę.) właśnie: oto temat mojej wypowiedzi : zdradza żonę . Zaczęłam sie z nim spotykać nie bo mi sie spodobał ale dlatego z pracowałam z nim i byl przemiły. Po dłuższym czasie spotykania liczyłam na cos więcej ,ale on ciagle spotykał sie ze mna późnymi porami wtedy kiedy nikt nie widzi, nikomu o nas nie mówił , a to dlaczego ?! Bo okazało sie ze ma żonę w Bangladeszu . Nic mi o tym nie powiedział. Ma 25 lat i ślub wziął nie całe 2 lata temu. Nie namawiał nie na różne głupie rzeczy takie jak ślub , wyjazd do niego do kraju , seks , czy przejśćie na islam. On mieszka w Anglii od 10 lat. I czy to znaczy ze moze być naprawdę dobrym facetem ? Co jeśli jego rodzina dowie sie ze sie ze mną spotyka ? Czy moze on jej nie kocha ale religia nakazuje mieć żonę. Nie umiem zerwać z nim kontaktu ale strasznie mnie ta sytuacja dotknęła. Poproszę o pomoc , jakieś wasze przemyślenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolkawajolka

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pa. Wiem ze jestem młoda i moze powinnam sobie odpuścić ,ale nie potrafię. Jest naprawdę bardzo kochany dla mnie i opiekuńczy tylko ta żona. Co tak naprawdę chce ode mnie ? Jestem bardzo uczuciowa i nie umiem z dnia na dzień dać sobie spokój
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: