Forum POMOC Strona Główna POMOC
wsparcie techniczne dla phorum.pl

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak edytować wyświetlanie listy użytkowników?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XMAT

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 20:23    Temat postu: Jak edytować wyświetlanie listy użytkowników? Odpowiedz z cytatem

Szukam pomocy aby móc skonfigurować sposób wyświetlania listy użytkowników. Konkretnie chodzi mi o możliwość zmiany kilku kolumn przykład: wyświetlania kilku danych z profilu (kilku dodatkowych pól które już dodałem do profilu).

Przy okazji jeszcze jedna sprawa. Czy można zrobić tak aby pod Avatarem głównym użytkownika był wyświetlany Avatar grupy do której należy (możliwość zaznaczenia która grupa ma być wyświetlana jeżeli należy do kilku grup). Obecnie zrobiłem to tak iż utworzyłem Rangę specjalną której dałem odpowiedni obrazek i to jest wyświetlane, niestety muszę ręcznie nadawać tą rangę (bo nie jest ona zależna od postów). Gdy próbowałem danej Grupie nadać domyślną Rangę specjalną, nie działa wyświetlanie danego obrazka.

A i jeszcze ostatnia rzecz. Jak ustawić lub czy jest taka możliwość aby móć podglądnąć kto jak zagłosował w ankiecie (może być w sposób ukryty lub publiczny).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi, ale sposób wyświetlania listy użytkowników nie podlega konfiguracji.
W chwili obecnej ankiety są z założenia anonimowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XMAT

PostWysłany: Pon Sie 10, 2009 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze to szkoda. A co do punktu drugiego jest taka możliwość ? :>
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Yahoo Messenger MSN Messenger
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Użytkownik może mieć tylko jeden avatar, zatem faktycznie pozostaje opcja z wykorzystaniem mechanizmu rang.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: