Forum POMOC Strona Główna POMOC
wsparcie techniczne dla phorum.pl

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tabela z notowaniami giełdowymi i kursami walut

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Moon

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 17:20    Temat postu: Tabela z notowaniami giełdowymi i kursami walut Odpowiedz z cytatem

Mam forum na phpBB2 i w związku z tym mam pytanie. Czy dałoby radę dodać z boku forum tabelę, w której byłyby np. notowania giełdowe, kursy walut, itp? Jeśli tak, to udzieliłby mi ktoś wskazówek jak to zrobić?Jeśli nie jest to dostępne w phpBB2, to czy w 3 jest dostępne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Administrator
Redakcja phorum.pl
Redakcja phorum.pl

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum można umieścić kod HTML, a to znaczy, że umieszczenie notować giełdowych i kursów walut powinno być możliwe. W pierwszej kolejności należy znaleźć dostawcę wymienionych wyżej danych, który umożliwi ich wyświetlenie na własnej stronie przy pomocy odpowiedniego kodu HTML. Następnie kod HTML należy umieścić na forum. Można to zrobić w kilku miejscach, na podobnej zasadzie jak np. shoutbox. W tym zakresie różnice pomiędzy możliwościami phpBB2 a phpBB3 są zbliżone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POMOC Strona Główna -> Baza wiedzy o phpBB2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: